Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie, Polska
Numer referencyjny: 27872

Schindler Your First Choice

Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin czy jedna trzecia Warszawy. Na bazie doświadczeń rekrutacyjnych oceniamy, że jednym z ważniejszych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy jest rekrutacja wewnętrzna, dlatego ponownie chcemy Was zaprosić do aktywnej współpracy w tym aspekcie. Zatrudniamy 60 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Ale Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu. Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

Dołącz do zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces marki Schindler w Polsce.

Opis stanowiska:

Pomocnik Konserwatora

ZAKRES ZADAŃ OBEJMUJE

-Wsparcie Konserwatora w realizacji wszystkich czynności serwisowych zgodnie z wymogami umów serwisowych i procedurami Schindler
-Udział w ocenie stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych
-Pomoc w wykonywaniu napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
-Współpraca z Klientem i użytkownikiem urządzeń

OCZEKUJEMY

-Min. 2 lat doświadczenia w branży dźwigowej lub pokrewnej
-Doświadczenia w konserwacji, serwisowaniu urządzeń elektrotechnicznych
-Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
-Otwartości na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń
-Odpowiedzialności i zaangażowania
-Kultury bezpieczeństwa pracy
-Uprawnień SEP do 1 kV
-Prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY

-Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Bogaty pakiet szkoleń technicznych
-Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość objęcia opieką medyczną rodziny pracownika
-Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
-Finansowanie egzaminów UDT i SEP
-Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku