Ładowanie...

Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie, Polska
Numer referencyjny: 27871

Schindler stands for mobility. Mobility needs experts.
Join our team in Gdańsk.

Founded in Switzerland in 1874, the Schindler Group is a leading global provider of elevators, escalators, and related services. Schindler mobility solutions move one billion people every day all over the world. Behind the company's success are over 60,000 employees in more than 100 countries.

Schindler Elevator Corporation is the North American operating entity of the Switzerland-based Schindler Group, one of the leading global manufacturers of elevators, escalators and moving walks. Schindler manufactures, installs, services and modernizes elevators, escalators and moving walks for almost every type of building requirement worldwide.

Konserwator

ZAKRES ZADAŃ OBEJMUJE

- Konserwację urządzeń dźwigowych
- Konserwację schodów i chodników ruchomych
- Ocenę stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych
- Świadczenie usług pogotowia dźwigowego,
- Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
- Współpracę z Klientem i użytkownikiem urządzeń

OCZEKUJEMY

- Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego,
- Uprawnień w zakresie konserwacji dźwigów,
- Min. 2 lat doświadczenia w branży dźwigowej lub pokrewnej
- Otwartości na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń,
- Odpowiedzialności i zaangażowania,
- Kultury bezpieczeństwa pracy,
- Uprawnień SEP do 1 kV,
- Prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY

-Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Bogaty pakiet szkoleń technicznych
-Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość objęcia opieką medyczną rodziny pracownika
-Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
-Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

Dołącz do zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces marki Schindler w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

www.schindler.com